By using our services, you agree to our Privacy Policy. Click to accept.

7. KATTAN DÜŞTÜ !!! Samsung Galaxy S6 Edge Ekran, Kasa ve Arka Kapak Değişimi #samsunggalaxys6edge

7. kattan düşen Samsung Galaxy S6 Edge'nin ekranı ve arka cam cam kapağı kırılmış ve aynı zamanda kasası zedelenmiş. Videoda izlediğiniz gibi teknik servisimize gelen cihazın nasıl yenilenerek ilk günkü görünüme kavuştuğunu izleyebilirsiniz.

Kanala Abone OL: https://goo.gl/7YrNXA

Samsung Galaxy S6 Edge Ekran Değişimi
https://goo.gl/Cep3Uw

Samsung Galaxy S6 Edge ekranı kırıldı, dokunmatik basmıyor, iç ekran kırılması yaşandı, ekrana görüntü gelmiyor ya da iç ekranda mürekkep akması tarzında siyah - mor lekeler varsa alanında uzman ve tecrübeli SAMSUNG teknisyenlerimiz tarafından ekran değişimi yapılmasını sağlayabilirsiniz.

Samsung Galaxy S6 Edge ekran değişimi süresi teknik servisimizi ziyaret ettiğiniz taktirde ortalama 45 dakika, 2 taraflı ücretsiz kargo gönderim hizmetimizden faydalanıldığında ise 3 (üç) iş günüdür.

1. Ekran değişimi sonrası bilgileriniz kesinlikle silinmez. Telefon sıfırlanmaz.
2. Telefon ekran performansında yani dokunmatik hızı - hassasiyeti ve ekran parlaklığı - çözünürlüğünde herhangi bir değişim yaşanmaz.
3. Ekran kalitesi ilk günkü performansına geri döner..
4. Komple yani ön cam, dokunmatik alan, iç ekrandan oluşan orjinal ürün kullanılır.
5. Telefonunuz 6 ay GSM İletişim onaylı ekran garanti kartı ile birlikte sizlere teslim edilir.
6. Garanti süresi içerisinde ekran ile ilgili kullanıcı hatası dışında karşılaşılan teknik sorunlar ücretsiz olarak çözüme kavuşturulur.
7. Samsung Galaxy S6 Edge ekran değişimi yapılan teknik servis odası periyodik olarak sterilize edilir. Tamamen statik elektrikten arındırılmıştır. 7/24 güvenlik kameraları ile denetim altında tutulur.

Sosyal Medya

Facebook: https://goo.gl/44wD6Z
Twitter: https://goo.gl/VskoZS
İnstagram: https://goo.gl/WwVH9n

Samsung Galaxy S6 Edge ekran, kasa ve arka kapak değişimi hakkında aklınıza takılan bütün soruları servisimizi arayarak ya da yorum alanından yazarak sorabilirsiniz.

Share on FacebookShare on TwitterShare on PinterestShare on RedditShare on TumblrShare on VkontakteShare on LinkedinShare on BloggerShare on Telegram
Copy URL
By using our services, you agree to our Privacy Policy.
Alternative random YouTube videos generator: vTomb
Powered by Wildsbet.

YoutuBeRandom © 2023